9 valandos Varšuvos centre

9 valandos Varšuvoje, taip pradėtume savo pasakojimą apie trumpą pažintinę kelionę.

Kelionės organizatorius – 700LT

Kelionės gidė – Stasė Antanaitienė 

Išvykome 01:00 val., vykome su Kautros autobusu, kuris be abejonės yra labiau tinkamas maršrutui Vilnius – Kaunas. Na, o neveikiantis WC prailgino kelionės trukmę. Artėjant prie Varšuvos, gidė Stasė papasakojo Lenkijos istoriją, maisto kultūrą ir lankomas vietas miesto centre. 

Ekskursija

Atvykome apie 10:00 val. ir startavome kartu su gide Varšuvos senamiestyje. Senamiestis mažas, bet į ką pasidairyti tikrai yra. Ką mes matėme ir siūlome Jums:

 

This slideshow requires JavaScript.

Ekskursija senamiestyje užtruko apie 1 val. laiko, maždaug 2 val. turėjome laisvo laiko, kurio metu radome :

 

Pietūs lenkiškai 

Tradicinio maisto paieška “nebuvo sunki”. Vaikščioję ratais, kvadratais prie ,,Mažojo sukilėlių paminklo” pamatėme jaukę kavinę/restoraną ,,Gosciniec Polskie Pierogi”. Valgėme lenkiškus pierogi’us (priminė lietuviškus virtinius/ koldūnus) , jų dydis pusę delno. Puodeliuose (taip paprastai) atnešė burokėlių ir daržovių sultinius. Viso to malonumo kaina – 18 zl. Priminsiu – valgėme senamiestyje, manau tikrai būtų galima rasti ir pigesnius pietus. 

 

Koperniko mokslo muziejus

Koperniko mokslo muziejuje mums buvo įteikti bilietai iš gidės rankų. Kaip pasakojo gidė, kad šiame muziejuje užtruksime iki 4 val., šiam muziejui gido nereikia. 

Deja, užtrukome tik 2 val., šis mokslo centras yra labiau skirtas vaikams nei suaugusiems. Bent mums taip pasirodė.

Aplankiusiems Koperniko muziejų norime jums pasiūlyti ir rekomenduoti Liberece (Čekijos Respublikoje) įsikūrūsią IQlandia.

This slideshow requires JavaScript.

Ką veikti likusias 2-3 val. iki išvykimo?

Privaloma pamatyti šalia Koperniko muziejaus įsikūrusį Varšuvos universiteto biblioteką – botanikos sodą . Viena įspūdingiausių bibliotekų kurias teko matyti. Taip pat lūkuriuojant aplink Koperniko muziejų siūlome Jums aplankyti ir Vyslos pakrantę

IMG_20180325_010350_995

18  val. vietos laiku išvykome į Lietuvą. Kaip ir pradžioje stojome du kartus nuo 15 iki 40 min. taip pat sustojome Marijampolėje ir Kaune išleisti turistus, Vilniuje vietos laiku buvome 05:00. 

DSC_2438

Siūlymas gidui ir šiai kelionei agentūrai :

  1.  Sustojimai (galbūt reiktų peržiūrėti vykimo planą, nes dabar daugiau laiko praleidžiame degalinėse, nei pačioje Varšuvoje)
  2. Kadangi ekskursija trunka valandą, o kaip teigėte, kad Koperniko mokslo muziejui reiktų daugiau nei 4 val., siūlome norintiems po ekskursijos iškart duoti muziejaus bilietus ir pasakyti iš kur išvyks autobusas. 
  3. Ačiū gidei Stasei už įdomias istorijas apie Lenkiją. 

 

Copyright © 2018 Visos teisės saugomos.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s